15 stile flokësh që do ju bëjnë të dukeni më e re

 

Kirurgji plastike, injeksione apo makeup, cili është sekreti për një pamje të bukur, që ju ndryshon tërësisht? Jo, në fakt nuk është asnjëra nga këto, sepse për të ndryshuar pamje, mjafton të prisni flokët nëse i keni vërtet të gjata, dhe ky është çelësi që do ju transformojë, njësoj sikur të ishit vajza kopertinash.

LEXO DHE :  Sherr për pronën/ Miku i familjes, vret kryeplakun e Lezhës

Dritare.net ka mbledhur disa foto të vajzave më elegante, që me ndryshimin që kanë bërë ndihen vërtet më të lumtura.

Shikoni fotot në galerinë më poshtë, do ngeleni të mahnitura dhe do bindeni të merrni një ide edhe për stilin tuaj të flokëve./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.