15 ngjyrat e mureve që do ta bëjnë hapësirën e dhomës të duket më e madhe

Nëse hapësira në dhomat tuaja është e vogël, atëherë duhet të ndiqni disa truke në mënyre që ajo të duket më e madhe. Mënyra më e mirë për të filluar është me ngjyrën e mureve, megjithëse e bardha është zgjedhja e sigurt, nuk është alternativa e vetme. Ka edhe disa ngjyra të tjera që të krijojnë idenë e një hapësire me të madhe. Shihni fotot që dritare.net sjell për ju në galeri. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Aksident i shumëfishtë/Denoncuesi për Dritare.net: Makina ishte me 200 km/hPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.