15 kombinime të këndshme veshjesh, për dimër

Dimri është shumë pranë, dhe dëshira për t’u dukur me stil është e madhe. Nëse doni që të dukeni gjithmonë me stil, dhe të ndiheni ngrohtë, njëkohësisht, dritare.net di disa zgjidhje të mira për veshjet.

Në galerinë më poshtë, do gjeni disa foto të kombinimeve, të veshjeve, që mund të jenë një zgjidhje ideale për dimër./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Çfarë pashë 5 ditë në Beograd!

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar foto-galerinë e plotë, ju lutem klikoni në www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.