15 foto të rralla të mbretërorëve britanikë, për Krishtlindje!

Ehh, Krishtlindjet! Koha më e bukur për të gjithë, dhe kjo përfshin edhe familjen mbretërore. Dritare.net ka sjellë për ju, disa foto të rralla, dhe çaste të veçanta të Krishtlindjeve, për familjen mbretërore.

Krishtlindja e fundit e princeshës Diana

LEXO DHE :  Ekspertja e familjes mbretërore: Mbretëresha, e para që nxiti dovorcin e Dianës

Krishtlindja e fundit e princeshës Diana

Princesha Mary, mbështet ushtarët e Luftës së Parë Botërore, për Krishtlindje

Princesha Mary, mbështet ushtarët e Luftës së Parë Botërore, për Krishtlindje

Për më shumë klikoni në fotogalerinë më poshtë./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP