14 vipat, që nuk njihen jashtë skenës!

Shumica e të famshmëve vendosin një vijë të qartë midis jetës së tyre të skenës dhe jetës reale. Kur shfaqen në publik veshur me rroba të çuditshme, ata tërheqin vëmendjen e njerëzve. Shumicën e kohës, vetëm fansat e tyre më të mëdhenj e dinë se si duken. Por nëse i shihni në rrugë këta personazhe publike, jemi të sigurt se as nuk do t’i njihni. Dritare.net ka sjellë për ju disa foto të të famshmëve, që duken ndryshe në realitet dhe ndryshe në skenë. Për t’i parë fotot klikoni fotogalerinë më poshtë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Berisha: Ja pse u arrestua Hashim Thaçi!

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.