13 gjërat që fituesit e lotarisë s’do t’jua tregojnë kurrë!

Fituesit e lotarive priren të humbasin shpesh miq, duke bërë spektakël dhe treguar se ata, po që janë të pasur tani. Fituesit e lotarive, kurrë nuk do t’i thonë disa gjëra. Dritare.net ka sjellë për ju disa gjëra, që fituesit e lotarive nuk i thonë kurrë. Zbulojini në galerinë më poshtë!/ Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Nëna e kishte dërguar në Siri/ Emisioni italian gjen pas 5 vjetësh vogëlushin shqiptar

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.