12 vipa që janë rritur nga prindër LGBT

Një familje e qëndrueshme nuk është kusht që fëmija të jetë i suksshëm. Për t’ua vërtetuar, dritare.net ju sjell disa nga perzoanzhet vip, që janë rritur nga prindër LGBT, që në fillim patën martesë normale, ndërsa më vonë kuptuan orientim tjetër seksual. Sot ata janë të lumtur, dhe madje yje Hollivudi.

LEXO DHE :  A është Rexhep Qosja njeriu që Kurti e do si president të vendit?
Robert De Niro

Ata janë rritur me frymën e kundërshtimit të paragjykimeve, sepse ç’rëndësi ka orientimi seksual, kur prindërit ju duan. Shikoni se për kë vipa e kemi fjalën, në galerinë më poshtë./E.B-dritare

50 Cent
50 Cent

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.