12 sjellje të gabuara që i largojnë njerëzit që në takimin e parë

 

 

Disa njerëz e shpenzojnë kohën të duken bukur para partnerit ose partneres, ndërsa disa të tjera duan që të gjithë kohën ta shpenzojnë duke ndenjur bashkë. Por nuk është vetëm pamja e jashtme  dhe cilësitë e personit që i mbajnë të lidhur. Ka disa zakone që na shtyjnë të rrijmë larg një personi, dhe thjesht nuk dëshiron të flasësh me ta.

LEXO DHE :  Dyshimet për tradhëti/ Ja çfarë bëri kunati i viktimës në Vlorë para një jave!

Dritare.net sot në këtë artikull do ju tregojë arsyet kryesore që ju prishin lumturinë me partnerin për të pasur një marrëdhënie të  shëndetshme.

 

 Analfabetizmi

 

Pasojat e gjumit

Stresi

Kur je një njeri që s’ke një hob tëndin

Arome e keqe

Probleme me dhëmbët

Veprime jo të rafinuara

Vetëbesim


Pamja jo heroike

Përtac

Nuk  ju pëlqen shoqëria

Risk i rrezikshëm./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.