12 mënyra për ta kuptuar nëse kompjuteri yt është sulmuar, dhe ҫfarë duhet të bëni

Një ndër problemet më të mëdha me të cilat po përballet bota sot janë krimet kibernetike.
Dritare.net, sjell 12 mënyra për ta kuptuar se kompjuteri juaj po sulmohet, dhe nëse ju e zbuloni një gjë të tillë ne ju ndihmojë t’i ruani sa më të sigurta të dhënat tuaja./ i.m-Dritare.net. Burimi: Bright Side

LEXO DHE :  Fundjava e vipave në foto!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.