12 ide unike si të ngjyrosni vezët e Pashkëve

Jeni ende të pavendosur çfarë ngjyre t’i ngjyrosni vezët e Pashkëve? Ne ju japim 12 ide unike dhe të veçanta, të lehta për t’u krijuar. Gjërat që ju nevojiten janë të thjeshta dhe të lehta për tu gjetur. Shijojini edhe ju këto ide./dritare.net/

Vezë ‘dërrasa e zezë’

1

Vezë ‘paç një ditë të bukur’

13

Vezë ‘zog’

3

Vezë ‘karamele’

4

Vezë e personalizuar

5

Vezë ‘bardhezi’

6

Vezë me lule

7

Vezë ‘impresioniste’

8

Vezë me mustaqe

9

Vezë ‘luledele’

10

Vezë ‘lepurushe’

11

Vezë ‘zoologjike’

12

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.