12 herët, kur Kate Middleton dhe princesha Charlotte janë veshur si binjake!

Kate Middleton dhe princesha Charlotte janë dy nga ikonat më të mëdha të stilit në botë. Të dyja nënë e bijë, koordinojnë pamjen e tyre në publik. Dritare.net ka sjellë për ju 12 herët, që Kate Middleton dhe vajza e saj janë veshur pothuajse njësoj./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Ja si të kombinoni fustanet edhe në ditë të ftohta!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.