10 videot më të bukura të mbretit të popit, Michael Jackson

Dhe pse kanë kaluar 10 vjet që kur Michael Jackson është ndarë nga jeta, popullariteti i tij duket sikur çdo ditë e më shumë po rritet.

Mbreti  botëror i popit vdiq më 25 qershor të vitit 2009 në Los Angeles, për shkak të mbidozës së ilaçeve, dhe sot ai vijon të mbetet i adhuruar nga njerëzit për këngët e tij dhe kërcimet që bënte dhe sendet e tij personale vijojnë të shiten po miliona dollarë.

LEXO DHE :  Tirana shpallet Kryeqyteti Europian i Rinisë 2022

Një dekadë pa të, dhe ne ju sjellim më poshtë disa nga videot e tij më të bukura, për të gjithë nostalgjikët që kanë shijua performacat e Michael Jackson./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.