10 mënyra si të kombinoni xhinset si Sarah Harris

Redaktorja e modës në revistën britanike Vogue, Sara Harris, është një inspirim i vërtetë sa i përket stilit të veshjes. Jo rrallë herë, Sarah mbush faqet e revistës me këshilla dhe sugjerime për modën dhe trendet e fundit.

Veç stilit të përgjithshëm që ajo ka, Sarah është e njohur për dashurinë që ka për xhinset. Sot, dritare.net, ju sjell disa nga kombinimet më të bukura të xhinseve, të stilit të rrugës. Shkoi galerinë më poshtë dhe frymëzohuni për kombinimet tuaja të përditshme./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Lajme të mira nga Farma Sotira!

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.