10 foto të rralla nga dasma e Princeshë Dianës dhe Princ Charles

Në ditën kur Lady Diana u bë Princeshë Diana, fotot nuk kanë qarkulluar aq shumë në rrjet, si fotot nga Dasma e Kate me William, apo e Meghan me Harry-n. Vonë filluan të dilnin fotot e dasmës së tyre, dhe disa nga më të rrallat dritare.net ju a sjell në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Do ta shpërndani Parlamentin? Ja përgjigjja e presidentit Meta!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.