10 aktoret me stilin më të bukur të flokëve, në mbrëmjen e Oscar

Kur bëhet fjalë për mbrëmjen e çmimeve Oscar, nuk mund të lihen pa komentuar veshjet, makeup-i dhe stili i flokëve të aktoreve të njohura në botë.

Është e vështirë të përcaktosh se kush u vesh apo kush kishte stilin më të bukur të flokëve, pasi të dielën mbrëma të gjitha shkëlqyen si në tapetin e kuq, ashtu dhe në festën e Vanity Fair.

Gjithsesi, dritare.net ju tregon në galerinë më poshtë 10 vajza që patën stilin më të bukur të flokëve, në mbrëmjen e Oscar 2019./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

LEXO DHE :  Përplasjet në Astir/ Gazetari: Sa krime po bëhen nën emrin tënd o Reformë në Drejtësi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.