1-mujori i lindjes, supertortë me engjëj për Kajanin

Para një muaji, Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë. Gjashtë tetori do të jetë një datë e shënuar për Veliajn dhe Ajolën, pasi ata morën për herë të parë në krahë engjëllin e tyre, Kajan.  Në 1-mujorin e lindjes së Kajanit, babi dhe mami vendosën t’i bëjnë surprizë një tortë dedikuar vogëlushit.  Një tortë e bardhë, rrethuar me engjëj të vegjël, ku shkruhej me ngjyrë floriri: “ 1 muaj me Kajan”./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tur nga jugu në veri, turistja spanjolle: Jam e mahnitur, do rikthehem në Shqipëri

 

 

 

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.