Ҫizmet trendy edhe për kohën me shi

Ky sezon i ftohtë ka nevojë, mbi të gjitha për ҫizme. Mes të gjitha atyre që propozohen nga stilistët apo dizajnerët gjatë vjeshtë – dimër, më poshtë janë renditur disa nga ҫizmet që janë sidomos për kohën me shi. Dhe, ҫ’është më e rëndësishmja, nuk duken si për kohën me shi.

Për t’u ndier me stil ҫdo ditë të javës, edhe atëherë kur ajo është e gjitha me shi, tashmë nuk është më problem, sepse këto propozime nuk do të të bëjnë asnjëherë të ndihesh e parehatshme.

LEXO DHE :  Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Ja cilat janë trendet më të nxehta të momentit:

Ҫizme të gjata

Ҫizmet Velvet, ose kadife

Ҫizme ҫorape

Ҫizme deri në kyҫin e këmbës

Ҫizme me lidhëse

Me printe leopardi

Ҫizme ushtarake

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.