Ҫani këshillon Bashën: Ja si, dhe kur bie qeveria!

I ftuar në “Studio e Hapur” gazetari Arian Ҫani, ka deklaruar se qeveritë bien kur ambasadat i vënë kryqin.
Ҫani më tek ka këshilluar edhe liderin e PD, Lulzim Basha që të punojë me ambasadorët e vendeve të huaja në vendin tonë, nëse do që ta rrëzojë këtë qeveri.
“Qeveritë bien këtu kur amerikanët vënë kryqin, unë nuk shoh ndonjë kryq që amerikanët të kenë vënë deri më tani për këtë qeveri. Unë them se Lul Basha, që të thërrasë njerëz për protesta duhet të punojë fortë me amerikanët…”, -tha Çani./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti, sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.