Ҫani: Ja kush janë katër peshqit e mëdhenj!

I ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit gazetari Arian Ҫani ka folur me emra, duke thënë se katër peshqit e mëdhenj janë, Rama, Berisha, Meta dhe Basha.
“Peshqit e mëdhenj nuk janë ministra dhe zëvendës ministra, sepse populli për këta nuk pjerdh fare. Nëse donaldi nuk e ka për një nga këta të katërt, atëherë këta të tjerët nuk janë peshq, janë cironka. Katër peshqit e mëdhenj, Rama, Berisha, Basha dhe Meta”, -u shpreh Çani./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Edicioni kryesor i lajmeve në Dritare.net 19 korrik 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.