Zonjat e Para të botës bëhen bashkë, mes tyre edhe një gay

Është mbajtur samiti dy ditor i NATO-s në Bruksel mes udhëheqësve të 28 vendeve të botës.

Por në samit udhëheqësit kanë qenë të shoqëruar nga bashkëshortet e tyre.

Zonja e Parë e SHBA Melania Trump ka publikuar një foto ku shihet ajo së bashku me gratë e udhëheqësve të tjerë.

LEXO DHE :  Video-Rama: Opozita bëri një akt të panjohur

Në foto bie në sy edhe një burrë, i cili është bashkëshorti i  Xavier Bettel,

Kryeministri i Luksemburgut Xavier Bettel u martua në 2015 me partnerin e tij  arkitektin Gauthier Destenay./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.