Zjarr në hotelin ku qëndrojnë lojtarët e Suedisë, pak orë para ndeshjes me Anglinë

Lojtarët e skuadrës së Suedisë janë zgjuar të frikësuar mëngjesin e sotëm, pak orë para ndeshjes çerekfinale me Anglinë.

 

Lojtarët u zgjuan pas një alarmi zjarri në hotelin me 5 yje ata po qëndrojnë në orën 08:00 me orën lokale.

LEXO DHE :  Garda e Republikës sqaron heqjen e mbrojtjes për Berishën

Në momentin që ata kanë dalë nga dhomat ishin të hutuar dhe të frikësuar shkruajnë mediat.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar ./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.