Zjarr në hotelin ku qëndrojnë lojtarët e Suedisë, pak orë para ndeshjes me Anglinë

Lojtarët e skuadrës së Suedisë janë zgjuar të frikësuar mëngjesin e sotëm, pak orë para ndeshjes çerekfinale me Anglinë.

 

Lojtarët u zgjuan pas një alarmi zjarri në hotelin me 5 yje ata po qëndrojnë në orën 08:00 me orën lokale.

LEXO DHE :  Robert Aliaj: Jam përdhunuar kur isha 16 vjeç

Në momentin që ata kanë dalë nga dhomat ishin të hutuar dhe të frikësuar shkruajnë mediat.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar ./ I.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.