Zhvishet Sulltanesha Hyrrem!

Aktorja e njohur si Sulltanesha Hyrrem nga seriali “Sulejmani I Madhërishëm” ka sjellë shumë zë me praninë e saj në Festivalin e Kanës. Edhe pse ka një kohë të gjatë që është larg xhirimeve ajo vazhdon të jetë pjesë e showbizit turk. Së fundmi është bërë objekt bisede për shkak të veshjes së fundit që ka veshur në festival. Dritare.net informon se aktorja e njohur ka postuar shumë foto gjatë pjesëmarrjes saj dhe me fustanin e saj ka rënë në sy. Me një dekolte shumë të madhe dhe me këmbë të nxjerra jashtë duket shumë e bukur./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Të mërkurën nisin punimet, ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.