Zhduket 17-vjeçarja në Irlandë prej 4 ditësh, familja apel për ndihmë

Një 17 vjeçare shqiptare është zhdukur prej datës 11 në Kildare të Irlandës, ndërsa familja ka ngritur alarmin.

E reja Olta Dodaj është parë për herë të fundit rreth orës 14:45 të datës 11, në afërsi të Newbridge, ndërsa prej asai ore familjarët nuk kanë më asnjë kontakt me të.

LEXO DHE :  Askush nuk kthen sytë nga Memaliaj/ Agron Llakaj shpërthen në lot

Vajza përshkruhet si 165 centimetra e gjatë, me flokë të gjatë kafe dhe sy kafe ndërsa në momentin kur është ka humbur kontaktet ajo ka qenë e veshur me një xhaketë rozë, xhinse të zeza dhe atlete gri./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.