Zëvendësoni xhinset e parehatshme me këto 9 modele pantallonash

Sado që t’ju pëlqejnë xhinset, ata asnjëherë nuk janë të rehatshme si pantallonat. Dhe dritare.net ka sjellë për ju modelet e pantalonave që janë zëvendësimi ideal ixhinseve. Elegante, me dizajn të veçantë, dhe cilësi të lartë, janë pantallonat që i gjeni në galerinë më poshtë. Dhe më e rëndësishmja, i vishni në çdo rast/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Saranda tre orë pa drita, mbesin në ashensorë dy turistë të huaj

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.