Zbulohet pse janë zënë vëllezërit Berisha

I ftuar në emisionin “Rudina” Robert Berisha, bashkëshorti i këngëtares Nora Isterefi ka sqaruar gjithçka në lidhje me zënkën e tij me të vëllanë, Patris Berisha dhe bashkëshorten e këtij të fundit Tuna.

Roberti ka treguar se ka qenë pikërisht Tuna shkak për prishjen e vëllezërve, dhe kjo zënkë duket se ka shkuar deri aty saqë vëllezërit nuk shkojnë më tek ditëlindjet e nipërve dhe mbesave të tyre.
Roberti është pyetur nga Rudina se përse nuk ka marrë pjesë në ditëlindjen e nipit, Tian i cili ka bërë 1 vjeç.

“Për respektin që kam për ty [Rudina] do flas. Ne nuk kemi shkuar për shkak të Tunës. Të mbarojnë njëherë e mirë këto thashetheme. Nora ka 15 vite në skenë dhe i meriton aq fansa sa ka, nuk ka Nora probleme me Tunën, por Tuna ka probleme me gjithë estradën shqiptare. Ne nuk ishim në festën e nipit dhe i kërkoj falje Patrisit, por nuk do të jemi në asnjë gëzim familjar për shkak të Tunës. Nuk e di, për atë [Patrisin] dhe Tianin do jepja jetën, megjithatë shpresoj që Tuna të bëhet një nënë e mirë”, tha Roberti./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Murati: Opozitës i mungon koordinimi, ja si do gjykohen partitë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.