Zbulohet posti i rendësishëm ku Edi Rama emëron Haki Çakon!

Ish drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, e ka braktisur përfundimisht institucionin të cilin e drejtoi për vite me rradhë, duke u emëruar në një tjetër post të rendësishëm.

Haki Çako është emëruar si Këshilltar i ministres së Mbrojtjes Olta Xhaçka./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Deputeti tha se gazetari i ERTV punon vullnetar, Rama e nxjerr bllof: Ja si e paguajmë, jemi regjistruar!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.