Zbulohet gjinia e fëmijës së Ilva Tares, gazetarja…

Prej pak kohësh qarkullon lajmi se gazetarja e njohur Ilva Tare është shtatzënë. Por gjatë ditës së sotme mësohet gjinia e fëmijës që ajo dhe politikani Eduard Selami presin. Sipas “Revista Who” gazetarja Tare është në pritje të një djali, pra një vëllai për vogëlushen Melody.

LEXO DHE :  Dy prezantueset e famshme që s’kanë frikë të bëjnë foto pa tualet

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.