Zbulohet gjinia e fëmijës së Ilva Tares, gazetarja…

Prej pak kohësh qarkullon lajmi se gazetarja e njohur Ilva Tare është shtatzënë. Por gjatë ditës së sotme mësohet gjinia e fëmijës që ajo dhe politikani Eduard Selami presin. Sipas “Revista Who” gazetarja Tare është në pritje të një djali, pra një vëllai për vogëlushen Melody.

LEXO DHE :  Fotot/ Aktorja e njohur vesh djalin me fustan, arsyeja do ju befasojë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.