Zbulohet çifti i ri italian, Fabrizio Corona dhe Asia Argento!

Një nga aktoret më të famshme në Itali është edhe Asia Argento, e cila disa muaj më parë u përfshi në një skandal seksual, ku thuhej se kishte abuzuar me një të mitur.

‘TMZ’ publikoi disa foto të sajat me një 17-vjeçar, në shtrat, ndërkohë ajo mohoi gjithçka.

Mesa duket se Asia e ka quajtur të harruar gjithë atë histori, sepse sapo ka nisur një lidhje me paparacin e njohur Fabrizio Corona.

LEXO DHE :  Besimtarët katolikë kremtojnë sot ringjalljen e Krishtit

Duket e pabesueshme, por revista ‘Chi’ i ka fotografuar bashkë, duke u puthur. Në një intervistë po për këtë revistë, aktorja e ka pranuar lidhjen me Fabrizion, dhe tregon se janë njohur në një takim pune./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.