Xhemre e “Kuzey Guney” shtyn dasmën, ja pse!

Aktorja e njohur si Xhemre nga seriali “Kuzey Guney” ka shtyrë ditën e dasmës së saj me këngëtarin turk Can Bonomo. Mbrëmjen e djeshme ka qenë e pranishme në festën që kishte organizuar për ditëlindjen e të fejuarit të saj ajo është shprehur se është e lumtur për lidhjen që ka. Dritare.net informon se aktorja e njohur është pyetur në lidhje me moshën e të fejuarit të saj. Ajo është shprehur:”Bashkëshorti im I ardhshëm është 31 vjec. Dasmën e kemi shtyrë për shkak të një problem që kemi pasur në marrjen e datës për celebrimin”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama u flet ashpër pedagogëve: Të mbarojë kjo shfaqje me shumë fytyraPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.