Xhansu e “Shoqëri e Lartë” pozon me rroba banje, ja si duket ajo!

Aktorja e njohur për rolin e saj si Xhansu nga seriali “Shoqëri e Lartë”, Hazar Erguclu i është bashkuar aktoreve që kanë pozuar me rroba banje. Dritare.net informon se ajo ka postuar një fotografi në instagram ku është me rroba banje. Kjo foto ka thyer një rekord pëlqimesh brenda një kohe shumë të shkurtër. Aktorja e njohur duket shumë në formë me rroba banje dhe nuk ka për të fshehur asgjë./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Princi Harry dhe Meghan s’do ta kenë kujdestarinë e fëmijëve të tyre

Hazar Ergüçlü'den mayolu poz!Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.