Vlorë/ I vendoset lëndë plasëse një banese

Mbrëmjen e djeshme, qyteti i Vlorës është tronditur nga një eksploziv, i cili ka shpërthyer në një banesë. Shpërthimi ka ndodhur në një banesë në lagjen “Isa Boletini”, rreth orës 03:20.

Tritoli ishte vendosur në hyrje të banesës me pronësi të shtetasit Jovan Çela, në katin e katër në pallat.  Nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo njerëzore./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kryemadhi: Rama po helmon popullin, të dënohen dhunuesit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.