Vjeshtë 2018/ Këto janë trendet e thonjve që duhet t’i  zgjidhni dhe ju!

Nëse jeni mërzitur që vera shkoi, sepse nuk dini çfarë të vishni tani në vjeshtë, dritare.net ka një lajm të mirë për ju.

Ju nuk duhet të mërziteni, sepse nëse s’do vishni bluza, pantallona të shkurtra, apo nuk do bëni thonjtë me ngjyra të ndezur, do keni mundësinë të ktheni faqen dhe të shijoni trendet e fundit të modës së vjeshtës.

LEXO DHE :  Zëri dy muaj, Elita Rudi tregon çfarë do të thotë të jesh nënë!

Ne ju kemi sjellë sot trendet e thonjve. Në galerinë më poshtë do të gjeni të gjitha modelet që ju vajza duhet t’i zgjidhni t’i bëni thonjtë tuaj. Shikojini!/E.B-dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.