Vjeshta erdhi! Këto modele xhaketash do jenë in në këtë sezon!

Ndrërsa koha çdo ditë e më shumë po freskohet, dritare.net ka menduar për vajzat se çfarë xhaketash duhet të veshin në sezonin e vjeshtës.

Më poshtë mund të gjeni disa nga modelet më in, me stilt ë rehatshëm, dhe të kombinueshe me çdo lloj veshje. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama i delegon Gent Cakajt detyrën e ministrit të Jashtëm


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.