Vjen me pushime në Shqipëri, 19-vjeҫari kroat përfundon në burg

Një 19-vjeҫar bullgar ka përfunduar në pranga, pasi në përpjekje për të kaluar kufirin në Shqipëri ku do të kalonte pushimet i janë gjetur 6 doza me lëndë narkotike.
“Më datë 15.08.2017, u arrestua në flagrancë shtetasi A.D, vjeç 19, banues në Varna, Bullgari, pasi në P.K.K, Kakavijë, gjatë kontrollit në mjetin e tij tip “Fiat”, iu gjetën e bllokuan 6 doza lëndë narkotike e llojit Cannabis Sativa. Neni 283 i Kodit Penal” thuhet në njoftimin e policisë./ dritare.net

LEXO DHE :  Derbi që nuk mbyllet kurrë/ Grekët i vënë flakën stadiumit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.