Videreportazh/ Mos e beso po deshe, ky resort është në Kavajë!

Mos u habisni, kur të shikoni këto pamje. Vetëm shijojini!

 

Ka një Shqipëri tjetër, që nuk bërtet, nuk ankohet, vetëm përmirësohet.

 

Kompleksi Fafa është parajsa e kosovarëve, polakëve, suedezeve, danezëve. Ka vend edhe për ju.

LEXO DHE :  Meghan Markle dhe Serena Williams darkojnë bashkë në New York, si në kohët e vjetra

Ka për të tërë. Dhe çfare vendi! Që nuk e harron dot lehtë, pasi shkon njëherë./dritare.net

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.