Videoreportazh/ Tatjana & Bledi, pushtojnë Shqipërinë me turistë

Nga: Daniel Muçaku

Ca histori nuk tregohen dot me fjale, vetëm shikohen. E tillë është historia e Tatjanës me Bledi Bajraktarin që e mbushen Shqipërinë me turistë.

I shikoni ato gocat e bukura shqiptare që pozojnë zhveshur në hotelet turke? Ato dhe agjencitë që i çojnë falas, i marrin paratë e shqiptarëve dhe i nxjerrin jashtë.

LEXO DHE :  Mos e thërrisni më Rudina e Azemit

Ndërsa Tatjana dhe Bledi i marrin paratë e rusëve, ukrainasve,polakëve, kinezëve dhe i sjellin këtu.

Tani diferencën e bëni ju. Po shijojeni këtë videoreportazh/ dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.