Videopërgjimi Meta-Prifti, Berisha: Nuk e mohuam ekzistencën, por ishte e manipuluar

Ish-kryeministri Sali Berisha  nga emisioni “Studio e Hapur” I është rikthyer vidopërgjimit të Dritan Priftit dhe Ilir Metës, video kjo që tronditi skenën politike asaj kohe.

Berisha konfirmon ekzistencën e një video të tillë, por sipas tij ajo ka pasur manipulime.

“Ato kanë manipulime, por nuk jo se nuk kanë ekzistuar. Ka qenë video e mister çimkës, unë nuk kam thënë.

Është fjalë për avokat Ngjelën, erdhi me orë dhe kishte varur orën. Një njeri që kishte ndenjë në burgje 17 vite. Unë nuk ke kam mohuar.

LEXO DHE :  Aktori turk i bën surprizë të dashurës 300 trëndafila!

Është regjistrimi tjetër, që ka bërë Edi Rama me Filip Çakullin, ne nuk e mohuam që nuk është, por ai kapërcente nga sekonda e 29 në 31, pastaj ata e përgënjeshtruan. A, Ilir Meta, ai ka dhënë dorëheqjen. Erdhi dhe më tha që nuk dua  që të hetohen si zv/kryeministër”, tha Berisha./ I.M-Dritare.net

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.