Video/ Tek Karafili Resort, aty ku të pret Krenari

Nga Daniel Muçaku

Tek Karafili Resort në Zvërnec. Shikoni videon sepse shpesh fjalët nuk i thonë dot të gjitha.

LEXO DHE :  Veliaj dhe myftiu i Tiranës në shërbim të qytetarëve, në ditën e Kurban Bajramit

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.