Video/ Surpriza e grupit mediatik për Irfan Hysenbelliun!

Në 60-vjetorin e lindjes së krijuesit të grupit mediatik, Hysenbelliu Group, News 24 i bëri një surprizë presidentit, Irfan Hysenbelliut.

Gazetarë dhe drejtues të të gjitha sipërmarrjeve të Hysenbelliu Group i kanë uruar ditëlindjen, duke i bërë një surprizë të bukur themeluesit të grupit. Kjo surprizë e këndshme  t’u shfaq brenda festës së ditëlindjes./dritare.net

LEXO DHE :  Premtim i zbrazët apo mea culpa ishte ky i Kryetarit të PD për shëndetësinë?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.