Video/ Supergol, vetëm 5’ minuta dhe Anglia në avantazh

Anglia ka kaluar në avantazh përballë Kroacisë që në minutën e pestë. Ishte Trippier autori i një goli fantastik nga goditje dënimi shumë pranë zonës. Zhbllokohet shumë shpejt ndeshja dhe në vazhdim premton spektakël. Anglezët një hap larg finales së madhe./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Pse Kate dhe Meghan nuk janë princesha dhe faji i kujt është!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.