Video/ Skandal në koncetin e Elvana Gjatës në Pejë

Ndërsa Elvana shkëlqente me pamjen dhe me performancat e saj gjatë një koncerti në Pejë, në anën tjetër kishte plasur grushti.

Një video po qarkullon në rrjet, ku shihet stafi i sigurisë së koncertit duke dhunuar një nga fansat.

LEXO DHE :  Kryengritja e inteligjencës amerikane, 177 ish-zyrtarë akuza ndaj Trump

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por video po qarkullin në të gjitha rrjetet sociale.V.D/Dritare.net

 

 

Qëllohet fasni në klub on Vidnews.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.