Video/ Shihni si pritet Neymar nga tifozët para ndeshjes me Belgjikën

Mbrëmjen e sotme në orë 20:00 do të luhet çerekfinalja mes Brazilit dhe Belgjikës në stadiumin “Kazan Arena” . Shihni si entuziazmohen tifozët Brazilian teksa shohim futbollistin më në zë të Brazilit, Naymar. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Gatimet që i mendonit të vështira, ja si t'i gatuani shumë lehtë

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.