Video/ Shembet pallati 6 katësh në Marsejë, tmerrohen banorët

Një pallat 6 katësh është shembur në qytetin e Marsejës këtë të hënë, duke lënë një grumbull rrënojash betoni.  Prefektura rajonale postoi disa fotot që tregonin rrënojat, të cilat  depërtonin në rrugë dhe një hendek të madh, midis dy ndërtesave, informon dritare.net

Prefektura rajonale u kërkoi njerëzve, që të shmangnin zonën dhe kërkuan që të hapet një  rrugë për shërbimet emergjente. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga rrëzimi i pallatit, por policia ka nisur nga kërkimet dhe hetimet për zbardhjen e ngjarjes./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Disa ide, si ta arredoni shtëpinë tuaj të vogël!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.