Video/ Sarandë, i arrestuari tenton të hidhet nga dritarja e komisariatit, por dëmtohet rëndë

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur para pak minutash në Komisariatin e Policisë Sarandë.

Sipas dëshmitarëve, një person, identiteti i të cilit nuk dihet, tentoi të arratisej duke u hedhur nga dritarja e komisariatit.

LEXO DHE :  Video ekskluzive/ Ja gjendja e të lënduarve në QSUT!

Por me sa duket nuk i bëri mirë llogaritë dhe u dëmtua keq nga xhami. Gjendja e tij ishte serioze, aq sa u thirr ambulanca dhe më pas e transportuan me barrelë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.