Video/ Rama: Shihni aktivitetet që kanë gjallëruar vendin 2 muajt e fundit!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook, një video me aktivitetet shumta, të cilat kanë gjallëruar Shqipërinë këto 2 muajt e fundit. Në videon e publikuar nga Rama janë regjistruar të gjitha aktivitetet, festat, në qytete dhe fshatra të ndryshme të vendit.

LEXO DHE :  Pagesat për lobime. Ja shifrat ku gabon fondacioni demokrat!

 

MIRËMËNGJES 😀

dhe me këto pamje të aktiviteteve të shumta që këto dy muaj kanë gjallëruar qendrat urbane dhe fshatrat nga veriu në jug me festat e traditës, festat e kulinarisë, festat e muzikës duke i dhëne ngjyra fantastike këtij sezoni, ju uroj një ditë të mbarë😊

#smilealbania/K.C/Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.