Video/ Rama publikon pikturat e Zahos

Kryeministri Edi Rama përmes një videoje të postuar në Instagram ka punlikuar një pikturë të djalit të tij të vogël, Zaho.

Në video shihet djali i Ramës me një laps me ngjyrë në dorë teksa vizaton disa figura, mes tyre një buburrec.

LEXO DHE :  Rënia e iluzionit për arbitrin amerikan

Nuk është hera e parë që Rama publiko foto dhe video të pikturave të djalit të tij të vogël./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.