Video/ Rama-kundërshtarëve: E keni kot, s’na ndalon asgjë!

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka prezantuar këtë të diel ambientet e reja të Bashkisë së Korçës. Përmes një videoje në Facebook, Rama u dërgon një mesazh kundërshtarëve, duke thënë se asgjë nuk i ndalon dot.

“Bashkia që Duam nuk është një slogan, po një model që na dallon qartë e më qartë, nga ata që na vonuan me dekada dhe që duan vetëm sherr e rrëmujë… E kanë kot, s’na ndal asgjë dot për të bërë dallimin e madh mes të ardhmes e të shkuarës👍”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Djegja e mandateve, “e keqja” e domosdoshme

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.