Video/ Rama: Ju ftoj në Kryeministri, në ekspozitën e veçantë!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur ditën me një ftesë për të vizituar një ekspozitë të veçantë në Qendrën për Hapje e Dialog, në Kryeministri.

 

MIRËMËNGJES 😀

dhe me këtë ftesë për të vizituar një ekspozitë vërtet të veçantë në Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri, ju uroj një ditë të bukur😊/K.C/dritare.net

 

LEXO DHE :  Dështon sërish seanca për Shullazin, ja kur do të zhvillohet!

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.