Video/ Rama: Ju ftoj në Kryeministri, në ekspozitën e veçantë!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama e ka nisur ditën me një ftesë për të vizituar një ekspozitë të veçantë në Qendrën për Hapje e Dialog, në Kryeministri.

 

MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë ftesë për të vizituar një ekspozitë vërtet të veçantë në Qendrën për Hapje e Dialog në Kryeministri, ju uroj një ditë të bukur?/K.C/dritare.net

 

LEXO DHE :  PSG shpallet zyrtarisht kampion, pa nisur ende ndeshjen finale

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.