Video/ Rama: Jo 3D, por realitet. Shihni rrugën e re, Pogradec-Qafë Plloçë!

Kryeministri, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarëve ‘një ditë të mbarë’, përmes një videoje nga rruga 3D e përfunduar, Pogradec-Qafë Plloçë. Sipas Ramës, në këtë rrugë u investua drejtpërdrejt nga qeveria pas më shumë se 20 vjetësh situate tejet problematike.

 

MIRËMËNGJES ?

dhe me kalimin nga 3D në realitetin përgjatë aksit që përshkon qytetin e Pogradecit nga hyrja në dalje, e deri në krye të Qafës së Plloçës, ku u investua drejtpërdrejt nga qeveria pas më shumë se 20 vitesh situate tejet problematike, ju uroj një ditë të mbarë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tensione në protestë/ Lleshaj: Distancohuni nga dhuna!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.