Video/ Rama: Ja projekti 3D, për Tepelenën turistike!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka përzgjedhur t’i urojë shqiptarët një fundjavë të mbarë, me një video nga projekti  për transformimin e Tepelenës, nga një zonë të braktisur, në një zonë turistike.  Gjithashtu, sipas tij, me këtë projekt do të zgjidhet edhe  problemi i nyjës së mbretur të rrugëve, të aksit kombëtar, Fier-Tepelenë-Gjirokastër-Kakavijë.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë projekt që sot nis zbatimin nga 3D (meqë në këtë faqe ka disa që e kanë merak këtë punën e 3D😂) në realitetin në transformim të Tepelenës nga një kthesë e braktisur në një zonë turistike, e që njëkohësisht do të zgjidhë përfundimisht një nyje të mbetur rrugëve të aksit kombëtar Fier-Tepelenë-Gjirokastër-Kakavijë, ju uroj një fundjavë të qetë 🌹/K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Këngëtari shqiptar rrëfen historinë e veçantë të dashurisë

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.